gora ursus

O Przedszkolu

Przedszkole Niepubliczne "Iskierka" istnieje od 2005 roku, a jego Filia przy ulicy Regulskiej 71 od 2008 roku. Do naszego przedszkola uczęszczają szczęśliwe i radosne dzieci od 2 roku do 6 lat. Wszystkie nasze pociechy otaczamy najlepszą opieką. Staramy się wspierać ich działania twórcze oraz dostarczać niezapomnianych wrażeń i emocji. Nasze przedszkole zapewnia wszechstronny, beztroski i i szczęśliwy rozwój dziecka. Poprzez nasze działania staramy się stworzyć atmosferę miłości, zrozumienia i wsparcia, czyli to czego dziecko w tym wieku potrzebuje najbardziej.


Budynek, w którym znajduje się nasze przedszkole wyposażone jest w wiele przestronnych
i kolorowych sal dydaktycznych, w którym dziecko przeżywa swoje najpiękniejsze chwile. 

Posiadamy także własną kuchnię, w której nasza Pani Kucharka codziennie przygotowuje zdrowe i smaczne posiłki dla dzieci (śniadanie, dwudaniowy obiad oraz podwieczorek). W menu uwzględniane są także dzieci z alergiami pokarmowymi, dla których przygotowywane są indywidualne posiłki. Nasze przedszkole dba o to, aby każde dziecko dostało zdrowe, domowe jedzenie. W naszej kuchni dzieci mają możliwość skosztowania przetworów domowej roboty, pieczonych ciast oraz pysznych soków z owoców. Aktualny tygodniowy jadłospis wywieszony jest na tablicy informacyjnej w przedszkolu.

Śniadanie 9:00 - 9:30

Obiad 12:00 - 12:30

Podwieczorek 15:00 - 15:00

Na zewnątrz znajduje się przestronny, ogrodzony plac zabaw, który wyposażony jest w wiele kolorowych miejsc do zabawy (zjeżdzalnie, domki, zamek, ścianki wspinaczkowe, huśtawki i wiele innych).

2979290 orig

© 2015 Niepubliczne Przedszkole Iskierka. All rights reserved. Created by duovision.pl