gora ursus

Zajęcia teatralne

Izabela Stefecka
Jestem dyplomowaną aktorką z ogromną pasją zarażania ludzi miłością do teatru. Współpracowałam z teatrami w Olsztynie, Słupsku, Warszawie, Krakowie i Koszalinie. Od 2008r spełniam się także jako pedagog teatru, animatorka kultury, instruktor teatralny. Wraz z innymi animatorami oraz stowarzyszeniami artystycznymi staram się wnosić kulturę w miejsca, w których jest ona nieobecna lub bardzo trudno dostępna. Organizuję i prowadzę warsztaty teatralne, kolonie artystyczne w bardzo małych miasteczkach i wsiach dla tzw. grup wykluczonych.
Wyreżyserowałam kilkadziesiąt spektakli teatralnych z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Staram się stale rozwijać, szukać inspiracji, ukończyłam różnego rodzaju szkolenia dla instruktorów teatralnych. Jestem absolwentką Szkoły Pedagogów Teatru prowadzonej przez Instytut Teatralny im. Z. Raszewskiego w Warszawie. Jestem wykładowcą zajęć aktorskich w artystycznej szkole Teatr Sztuk Wielu. Od kilku lat prowadzę także dziecięce i młodzieżowe grupy teatralne w DK "Włochy" i DK "Rakowiec".
Byłam instruktorką i reżyserką grupy aktorskiej przy projekcie „Lato w Teatrze” organizowanym przez Instytut Teatralny im. Z. Raszewskiego w latach 2011 – 2013. Prowadzę zajęcia teatralne i filmowe z najmłodszymi dziećmi. Moja praca daje mi ogromną satysfakcję i cieszę się każdego dnia na spotkanie z nowym, teatralnym wyzwaniem.
Aktualnie poszerzam swoją wiedzę i zainteresowania studiując psychologię w WSFiZ w Warszawie.

Znalezione obrazy dla zapytania zajecia teatralne przedszkole grafika dzieci

© 2015 Niepubliczne Przedszkole Iskierka. All rights reserved. Created by duovision.pl