gora glowna

O nas

Wszyscy wspólnie chronimy, szanujemy i rozwijamy piękno dzieciństwa...Nasze motto


stock illustration 36539288 parent s and kid s hands in a heartNiepubliczne Przedszkola „Iskierka” o profilu artystyczno – językowym istnieją od 2005 roku na podstawie wpisu do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych prowadzonej przez Miasto Stołeczne Warszawa.

Przedszkole Niepubliczne „Iskierka” istnieje od 2005 roku, a jego filia przy ulicy Regulskiej 71 od 2008 roku.

Przez ten okres zyskaliśmy zaufanie wielu rodziców oraz dzieci.

Naszym zwyczajem jest organizacja wielu interesujących imprez.

Co roku jesteśmy głównym organizatorem konkursu piosenki przedszkolnej dla dzieci z przedszkoli publicznych i niepublicznych z Warszawy i okolic.
Konkurs ten odbywa się w domu kultury Włochy. Nasze przedszkola biorą udział również w wielu konkursach plastycznych, muzycznych oraz tanecznych.
Podczas imprez zbieramy fundusze na Warszawskie Hospicjum dla Dzieci oraz przekazujemy zebrane środki na fundację „Mam Serce”. Środki pochodzą z licytacji i zakupu prac plastycznych wykonanych przez dzieci z przedszkola.

Z okazji świąt wspieramy podopiecznych Ośrodka Pomocy Społecznej w Ursusie oraz dzieci z Radomskiego Domu Dziecka. Prowadzimy zbiórkę odzieży i zabawek dla dzieci z potrzebujących rodzin. Bierzemy również udział w akcji „Szlachetna paczka”.

Przedszkole „Iskierka” zapewnia wszechstronny, beztroski i szczęśliwy rozwój dzieci w wieku od 2 roku do 6 lat. Wszystkie dzieci traktujemy w sposób podmiotowy. Staramy się wspierać ich działania twórcze oraz dostarczać niesamowitych wrażeń i emocji.

Zapewniamy rozwój dziecka w różnych kierunkach takich jak: edukacja językowa, matematyczna, muzyczna, plastyczna, sportowa, taneczna, teatralna, ekologiczna, przyrodnicza, społeczna.

W naszej codziennej pracy opieramy się o program dydaktyczno – wychowawczy pt. „Trampolina” (autorstwa Małgorzaty Janiak i Kamili Witerskiej), dzięki któremu dzieci z naszego przedszkola zdobywają wiedzę oraz umiejętności niezbędne do życia codziennego.

Dokładamy wszelkich starań, by nasze przedszkolaki rozwijały się w atmosferze ciepła, zrozumienia i szacunku. Kształtujemy w nich poczucie własnej wartości i akceptacji. Uczymy wyrażania emocji, przeżywania sukcesów i radzenia sobie z porażkami.

Zapewniamy wykwalifikowanych i życzliwych nauczycieli, którzy pełnią ten zawód z pasją i zamiłowaniem.

 

© 2015 Niepubliczne Przedszkole Iskierka. All rights reserved. Created by duovision.pl