gora wlochy

Wycieczka do Sadów Klemensa

Szanowni Państwo,

Proponujemy gr. Biedronek, Motylków i Tygrysków 

wyjazd całodniowy do „Sadów Klemensa”  
(w Podskarbicach Szlacheckich, 7 km od Rawy Mazowieckiej;
ok. 80 km od Warszawy), 
(dn. 18.06.2019 r. - wtorek),
wyjazd ok. godz. 9.00,
powrót ok. godz. 16.00.

Koszt wycieczki: 80 zł

Na cenę składają się:

- opłata za bilet wstępu: 25 zł

- obiad: I i II danie: 16 zł

- koszt autokaru: ok. 39 zł

Prosimy o deklarację uczestnictwa wraz z podpisaną zgodą
na udział w wycieczce do 12.06.2019 r. do wychowawców grup.

Opłatę za wycieczkę należy uiścić do dnia 14.06.2019 r.
do wychowawców poszczególnych grup.

Wycieczka nie jest obowiązkowa.PROGRAM WYCIECZKI:

Strefa miękkich lotów– Kraina lotów pełna historii Klemensa. Odwiedź spiżarnię Klemensa, sad owocowy i statek, który jest promem transportującym owoce za granicę, zgodnie z prawdziwą historią tego miejsca.

Tęczowa kraina – Wodna kraina pełna przemyślanych i kolorowych zabawek, która przeniesie dzieci
do świata mokrego szaleństwa. Strefa wodna w maju jest nieczynna -ze względu na warunki pogodowe.

Gorące piaski– Wielkie piaskowe kopce, mieniące się w słońcu drobinki piasku – klimat prawie jak
na pustyni. To tutaj wszyscy miłośnicy kopania, budowania z piachu, stawiania zamków i warownych budowli, będą mogli zakopać się po uszy w piachu tak czystym, jak na Saharze.

Strefa Zdrowia – Tężnia solankowo – jodowatoidealne miejsce na relaks, ciszę i odpoczynek. Połączysz tutaj przyjemne z pożytecznym, bo nie na darmo wierzymy, że w zdrowym ciele mieszka zdrowy duch.

Leśny tor przeszkód– Dla wszystkich, którzy lubią się zmęczyć, zarówno dla małych i dużych. Leśny Tor Przeszkód będzie doskonałym miejscem na sprawdzanie swoich umiejętności fizycznych, kondycji oraz koordynacji.

Gra terenowa „Turlaj owocato górki, pagórki, tory przeszkód dla giga owoców. Do super zabawy zapraszamy całe rodziny – kto pierwszy dotoczy mega owoc do bramki zdobywa punkt. Będzie się działo, a emocje sięgną zenitu.

Strachowisko– Każdy park rozrywki ma swoje straszne miejsce. W Baśniowych Sadach Klemensa grozę oraz postrach siać będą liczne strachy na wróble o różnych obliczach. Strefa dostępna dla dzieci od 7 roku życia. Dostępne są przewodniki z opisem strachów, które można otrzymać w kasie parku.

Strefa leżakowania– to w całości zacienione miejsce relaksu i odpoczynku. Spokój i cisza lasu pomogą odprężyć się w wygodnym kolorowym hamaku, pozwolą posłuchać śpiewu ptaków i popatrzeć zwyczajnie w niebo. To miejsce, w którym masz czas na przeczytanie ulubionej książki.

Strefa ruchu– polana przeznaczona na wszelkie aktywności ruchowe, warsztaty, zajęcia fitness itp działania, w których mamy nadzieję, że wezmą udział wszyscy spragnieni nowych wyzwań

Klemensowa zjeżdżalnia– to naziemna zjeżdżalnia grawitacyjna, która zabierze wszystkie uśmiechnięte dzieci w podróż po Klemensowych tajemnicach.

Dogonić Klemensa – Klemens sprytnie się schował, a zadaniem dzieci jest go znaleźć i dogonić. Pomogą w tym cudowne samochodziki, które przeniosą dzieci w ciągu jednej chwili w świat baśni i radości.

Hop Hop do góry!– Dzieci lubią skakać i podskakiwać, więc po chwili odpoczynku przy scenie,
lub wizycie w pełnym zakamarków labiryncie, chwila skocznego szaleństwa będzie doskonałym uatrakcyjnieniem pobytu.

Brzozowy labirynt– Las kryje w sobie wiele tajemnic, trzeba bardzo uważać, żeby się nie zgubić, czytać sygnały i nauczyć się rozpoznawać znaki, które daje przyroda.

Ogrodnicze warsztaty Klemensa– Jeśli ktoś nie miał jeszcze okazji samodzielnie sadzić roślin, uczestniczyć w pieleniu grządek, korzystać z narzędzi ogrodniczych, obserwować jak różną formę przybierają krzewy owocowe, to tutaj właśnie będzie mógł doświadczyć tych wszystkich czynności
pod okiem pana ogrodnika.

Pociąg do przyrody – ulubiona atrakcja dzieci, która pozwala zwiedzić Sady Klemensa i poznać świat przyrody z nowej, bajecznej perspektywy.

© 2015 Niepubliczne Przedszkole Iskierka. All rights reserved. Created by duovision.pl